15 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Стало комфортніше, але вдвічі дорожче: пасажири оцінили оновлений дизель-поїзд «Коростень — Вінниця»

Стало комфортніше, але вдвічі дорожче: пасажири оцінили оновлений дизель-поїзд «Коростень — Вінниця»

  • Фото: Людмила Лаврентюк
  • 6 березня, 2024 10:12

З 15 лютого "Укрзалізниця" запустила оновлений дизель-поїзд №887-Ш «Коростень – Вінниця». 

За інформацією "Укрзалізниці", повну модернізацію дизель-поїзда з урахуванням усіх стандартів, зокрема інклюзивних вимог, компанія здійснила вперше. 

Порівнюючи з дизелем старого зразка, ціна на квиток виросла вдвічі. Відтак вартість квитка з Коростеня до Вінниці становить 97 гривень 24 копійки. Вагони оснащені камерами відеоспостереження. Усе зроблено для комфорту пасажирів: чисті, теплі, просторі вагони з таблом зупинок, місцем розташування багажу та кріпленням для перевезення велосипедів, дитячих візочків. Є можливість зарядити гаджети.

Покращений комфорт та сервіс змогли оцінити й житомиряни.

"Оновлена Укрзалізниця: комфортніше, можна зарядити телефон, є куди приткнути велосипед, але замість 25грн - 80... За словами пасажирів: за комфорт тра платить", - пише Людмила Лаврентюк.

Як курсує поїзд

 

Зі станції Коростень регіональний поїзд №887/888 Коростень — Вінниця вирушає о 08:05, у Житомирі зупиняється о 09:33, прибуває на кінцеву зупинку об 11:53. Повний час у дорозі — 4 години 8 хвилин, за який потяг долає 224 кілометри.

Маршрут пролягає через 10 станцій: Коростень, Ушомир, Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин, Калинівка, Вінниця.

У зворотному напрямку регіональний поїзд №889/890 Вінниця – Коростень вирушатиме зі станції Вінниця о 14:00, у Житомирі зупинятиметься о 16:13 та прибуватиме до Коростеня о 17:47.

 
Поділитись

Новини по темі: