Ми в соцмережах

Сезоні овочі та фрукти: звідки привозять до Житомира і за скільки продають

  • 17 червня, 2022 9:52

Попри тимчасову окупацію частини південних регіонів, в Житомирі немає проблем з постачанням овочів та фруктів. Товар привозять до Житомира з різних куточків України. На ринку вже навіть з'являються кавуни. Тільки не із Херсону, а з Туреччини.

Ціни вищі, ніж минулого року. У супермаркетах кілограм помідорів коштує в середньому 69 грн, полуниця фасована по 500 грамів – 80-90 грн, диня до 90 грн, виноград 140-150 грн.

На Житньому ринку ціни на полуницю стартують від 80 гривень за кілограм. Огірок від 55 грн, помідор – 65 грн.

Продавчиня з Житнього ринку Світлана каже, що через війну продукти подорожчали. Але житомиряни купують, хоч вже і не так багато, як раніше.

«Я продаю полуницю вже декілька років. Звісно війна внесла свій внесок по цінах. Полуниця коштує 85 гривень за кілограм, черешня – 110. Я минулого року замовляла кавуни з Херсона, черешні та інше. Зараз же то вже у Одесі купую і продаю тут. Житомиряни беруть найбільше полуницю, але не багато», – зазначила продавчиня.

 

Максим, як і більшість продавців на ринку наразі замовляє фрукти та овочі лише в Одесі. 

«У нас овочі Одеські там ціни нормальні для закупки. Тому огірок – 78, помідор – 77. Люди беруть і питають за кавуни. Планую замовляти з Туреччини, як буде попит на них», – розповів продавець.

 

Через тимчасову окупацію Херсонщини кавуни до Житомира привозять з Туреччини.

«Кавуни привозимо з Туреччини. Шкода, що Херсон більше не наш. Але і ті теж смачні. Дуже швидко розкопують. До вечора залишається 5-6 кавунів та і все. Ціна 45 грн/кг за кавуни, а дині – 70 грн/кг», – розповів продавець Владислав.

 

Олександр замовляє овочі з Вільниці, Одеси та Тернополя. Каже, що там продукція без хімікатів.

«Помідори з Вільниці, Одеси та Тернополя. Там якісна продукція і без додаткових хімікатів. У мене часто купують помідори, огірки. Тому попит на це є», – сказав продавець.

 

Поділитись

Новини по темі: