10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Сестра загиблої Марини Поплавської розповіла, що родині не виплатили зароблені акторкою гонорари

Сестра загиблої Марини Поплавської розповіла, що родині не виплатили зароблені акторкою гонорари

  • Фото: Дизель шоу
  • 6 липня, 2022 14:56

Рідна сестра Марини Поплавської розповіла в соцмережі, як керівники "Дизель Студіо" не виплатили сім'ї зароблені акторкою гонорари після її гибелі.

Як повідомляє ТСН, сестра Марини заявила, що керівники шоу не виплатили сім'ї зароблені акторкою гонорари, а саме за концерти, які відбулися у Луцьку, Києві та Львові. Окрім того, у "Дизель Студіо" не виплатили гонорар Марини за знімання у серіалі "На трьох".

"Після загибелі моєї рідної сестри керівники шоу не вважали за потрібне повернути родині чесно зароблені Мариною кошти за чотири концерти, які відбулися в Києві, Луцьку, Львові, а також за знімання влітку 2018 року в серіалі "На трьох". Я не знаю точної суми, але розумію, що йдеться про чималу суму", - розповіла сестра Марини.

Також жінка розповіла, що родині загиблої Марини не виплатили жодної компенсації з приводу загибелі акторки на робочому місці.

"Про будь-які компенсації з приводу загибелі на робочому місці годі й говорити. Продюсери шоу влаштували пишне поховання моєї сестри. Економія на безпеці та економія на гонорарах. Немає людини - немає оплати праці. Так що ж виходить? Що фактично ритуальні послуги Марина сама собі і оплатила? Назвати це просто цинізмом - це не сказати нічого. Якщо для адміністрації шоу це є нормою, то хай їхні вчинки будуть на їхній "совісті", - розповіла жінка.

 

До слова, сестра Поплавської також розповіла, що інформація про відкриття фондів й депозитів племінницям Марини Поплавської є брехнею.

"Водночас керівництво відомого шоу майже щороку анонсує нові сльозливі пісні в пам'ять про свою колегу, спекулюючи на її пам'яті. Фонди і депозити, начебто відкриті племінницям Марини Поплавської, які пан Бланар, а також пан Крутоголов анонсували на всю Україну, - є відвертою брехнею. Юридично це неможливо", - додала сестра загиблої Поплавської.

 

Загибель Марини Поплавської

 

20 жовтня 2018 року у Київській області в результаті зіткнення автобуса з вантажівкою загинула актриса, зірка гумористичного проекту "Дизель шоу" Марина Поплавська. 

Фото: поліція

 

Марина Поплавська народилася 9 березня 1970 року в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Після школи вступила до Житомирського державного університету. Після цього вона працювала вчителем мови і літератури. Грала в команді КВК "Дівчата з Житомира", працювала на телебаченні та була акторкою проекту "Дизель шоу".

22 жовтня 2018 року тисячі житомирян прийшли попрощатися з Мариною Поплавською.

Фото: Житомир інфо

Поділитись

Новини по темі: