10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Сергій Притула відвідав Житомирський обласний центр «Сонячний дім»

  • Фото: Facebook сторінка Віталія Бунечко
  • 5 липня, 2022 18:41

Житомирський обласний центр «Сонячний дім» опікується дітками, які залишились без батьківського тепла. Сьогодні заклад отримав від благодійників важливу підтримку.

Про це повідомляє Віталій Бунечко.

«Сонянчний дім» забезпечили побутовою технікою, канцтоварами, оснащенням для їдальні, сантехнікою та великою кількістю розвиваючих ігор. Все це розраховано на 50 діток віком від 3 до 18 років. Кожна дитина, яка знаходиться на опікунстві закладу, пройшла складний життєвий шлях та вже багато пережила за свій вік. Та незважаючи на це, вихованці «Сонячного дому» не припиняють надихати своєю жагою до життя, позитивом та щирістю.

 «Головне наше завдання наразі – створити для цих дітей гарні та комфортні умови, допомогти соціалізуватися. Треба зауважити, що в закладі діткам надають якісне лікування та психологічну допомогу. Самі ж вихователі розповідають, що діти у центрі перебувають максимально 9 місяців. Якщо ж за 9 місяців батьки не забирають дітей, їм шукають прийомні родини або влаштовують у будинки сімейного типу», – говорить Віталій Бунечко.

Фахівці закладу розповідають, що за 9 місяців перебування дітей у центрі, вони дуже прив’язуються до своїх вихованців, знають їх звички та вподобання. Вчителі роблять разом з дітьми уроки, виконують різні вправи, багато часу проводять в їх компанії.

«Бажаю, щоб збулися усі задумані плани наших дітей, а добробут та достаток ніколи не покидав цей заклад. Робімо разом добрі справи – разом до Перемоги!», – сказав в кінці зустрічі Сергій Притула.

Поділитись

Новини по темі: