14 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Помер голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Павло Ментов

Помер голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Павло Ментов

  • Фото: Житомир онлайн
  • 3 травня, 2022 18:46

3 травня на 65-му році життя помер Павло Ментов - голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни. Про це повідомили в Житомирській облраді.

"З глибоким сумом повідомляємо про смерть голови громадської організації "Житомирська обласна спілка ветеранів афганської війни" Павла Валентиновича Ментова", - інформує облрада.

У міськраді уточнили, що Павло Ментов помер після важкої хвороби.

Прощання з померлим відбудеться у Житомирі 4 травня об 11.15 біля пам'ятного знаку "Братам, загиблим у Афгані" на Новому Бульварі. О 12:15 відбудеться відспівування на Корбутівському кладовищі.

Довідково. Павло Валентинович Ментов проживав у Житомирі з 1982 року. У період з 1981 по 1982 роки проходив військову службу у складі обмеженого контингенту військ в Афганістані. У 1986 році брав участь у польових експедиціях з обстеження ґрунтів в зоні радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС. У 1991 році був обраний головою Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни. 

За проявлені мужність та героїзм під час проходження служби в Афганістані, значний внесок у розвиток ветеранського руху нагороджений орденами: "За заслуги" ІІІ ступеню (1999 р.) та "Богдана Хмельницького" ІІІ ступеню (2008 р.).

За ініціативи Павла Валентиновича після закінчення афганської війни у Житомирі було збудовано понад 150 квартир для ветеранів-афганців. Також за сприяння Павла Ментова у Житомирі встановлено пам’ятний знак "Братам, загиблим у Афгані".

 

Павло Ментов в центрі кадру. Фото ЖМР

Поділитись

Новини по темі: