15 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • На Житомирщині мобілізували ексдиректора лікарні, якого затримали на «відкаті» у 140 тис грн

На Житомирщині мобілізували ексдиректора лікарні, якого затримали на «відкаті» у 140 тис грн

  • Фото: прокуратури
  • 1 березня, 2024 11:27

Ексдиректора Бердичівської міської лікарні, якого 27 червня 2023 року затримали на одержанні хабаря у 140 тисяч гривень за поставлене медобладнання, мобілізували до війська. У зв'язку з цим суд зупинив кримінальне провадження.

Про це повідомляє пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

Підставою для зупинки провадження стала заява адвоката та надані ним підтверджувальні документи.

"До заяви про зупинення провадження адвокат додав низку документів, які підтверджують, що обвинувачений дійсно призваний до лав ЗСУ та зарахований до особового складу однієї з військових частин. Прокурор не заперечував проти задоволення клопотання захисника, вказавши, що для цього є усі правові підстави. Суд постановив зупинити кримінальне провадження до звільнення обвинуваченого з військової служби", — йдеться в повідомленні.

Зупинка провадження у справі є врегульованою законом і оформленою ухвалою суду тимчасовою перервою у провадженні, передбаченою статтею 335 Кримінального процесуального кодексу України. Підставою для зупинки провадження є передбачені законом обставини, які заважають або унеможливлюють повноцінно розглядати справу.

За даними слідства, директор комунальної лікарні однієї з міськрад Житомирської області вимагав від приватного підприємця «відкат» від вартості поставленого медобладнання. Сума «відкату» становила 20%.

Поділитись

Новини по темі: