10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • На пожежній машині з букетом квітів: у Житомирі рятувальник оригінально освідчився коханій

На пожежній машині з букетом квітів: у Житомирі рятувальник оригінально освідчився коханій

  • Фото: Суспільне
  • 30 червня, 2022 10:05

Житомирський рятувальник Максим Сидорук приїхав на роботу до своєї майбутньої нареченої на службовій пожежній машині, щоб освідчитися у коханні. Чоловік у відповідь почув таке бажане "Так".

Як повідомляє "Суспільне", чоловік приїхав на прохідну одного із підприємств Житомира, де працює його майбутня наречена. Пропозицію руки та серця 25-річний Максим робив на одному коліні під оплески колег та оточуючих. Своїй дівчині Катерині подарував обручку і букет білих квітів.

"Я просто зрозумів, що це та людина, з якою я хочу прожити решту свого життя і зустріти щасливу старість. Я дуже їй вдячний за те, що ми разом. Я її дуже сильно люблю", – каже Максим Сидорук.

Дівчина Максима Катерина Кузьменко каже, що для неї такий приїзд хлопця на пожежній машині виявився несподіванкою. Під час освідчення вона сказала Максиму – так.

"Я сказала собі – ось воно їде, моє щастя на кареті. Я досі не можу заспокоїтися. Мені дуже приємно. Чесно кажучи, я зовсім не думала, що так все вийде гарно і незвично. Ми сім місяців зустрічалися. Я знала, що ми будемо разом, але зовсім не так уявляла момент пропозиції від нього. Думала, закінчу сьогодні роботу, завтра знову піду на зміну", – розповіла Катерина Кузьменко.

Поділитись

Новини по темі: