Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Латвійський інвестор «Житомиробленерго» під час зустрічі із військовими: Європа та Група компаній VS Energy солідарні з Україною

Латвійський інвестор «Житомиробленерго» під час зустрічі із військовими: Європа та Група компаній VS Energy солідарні з Україною

  • 22 червня, 2022 18:42

Акціонер Групи компаній VS Energy, латвійський інвестор, що володіє АТ «Житомиробленерго», Вілліс Дамбінс у рамках робочого візиту зустрівся із житомирськими військовими. 8 років тому голова правління АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета запропонував VS Energy опікуватися місцевою військовою частиною, коли росія почала війну проти України. Європейські партнери упродовж цих років підтримують усі ініціативи, пов’язані із волонтерськими проєктами та допомогою Збройним силам України. Вілліс Дамбінс передав житомирським військовим прапор Латвії у знак солідарності з Україною. 

Група компаній VS Energy і далі підтримуватиме українських військовослужбовців, котрі боронять рідну землю від російської агресії. Разом з Олексієм Шекетою та командою енергетиків докладаємо усіх зусиль, щоб швидше виконати ваші запити. І не має значення, чи це придбання авто, чи установки для оборонної зброї, чи звичайна провізія. Як каже Олексій Михайлович, ми працюємо адресно: захисники сказали - ми робимо і доставляємо усе особисто”, - сказав латвійський інвестор «Житомиробленерго». 

АТ «Житомиробленерго» за підтримки акціонерів надало допомогу Збройним Силам України, батальйонам територіальної оборони, військовим адміністраціям, органам поліції і швидкого реагування, внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій на загальну суму 20 мільйонів гривень цьогоріч, з початку масштабного наступу росіян на Україну.  

Також латвійський інвестор «Житомиробленерго» запевнив, що Латвія та Група компаній VS Energy підтримуватимуть Україну і до, і після перемоги у війні проти росії та її сателітів. 

Пресслужба АТ «Житомиробленерго» 

Поділитись

Новини по темі: