24 травня, 2024
Ми в соцмережах

Юні жителі Житомирщини з рук президента отримали паспорти

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 28 липня, 2023 16:07

Двоє жителів Житомирщини Владислав Олексієнко та Ангеліна Василенко у День української Державності отримали паспорти України з рук президента. Про це повідомив очільник ОВА Віталій Бунечко.

Владислав та Ангеліна - це діти героїв. Вони пережили багато жахів війни, але їх не зламати. 

"Це нове покоління українців! Покоління, яке виросло на справжній історії, на українських цінностях та ідеалах. І побачило, що насправді являє собою “братський” народ. Заради цих дітей та сотень і тисяч таких як вони ми сьогодні боремось! Заради їх майбутнього тисячі хлопців та дівчат, чоловіків та жінок стоять на обороні нашої держави. на обороні майбутнього, яке будуватимуть вже ці діти, які сьогодні отримали паспорти громадянина України!" - написав Бунечко.

Олексієнко Владислав, дев'ятикласник Коростенського міського ліцею № 6. Його батько - захисник України, якого родина попри все чекає вдома.  Владислав активний підліток, захоплюється грою у футбол та комп'ютерними іграми. Намагається розвивати в собі позитивні якості та долати негативні риси. Цінує та підтримує родину. Хоче стати військовим.

Василенко Ангеліна цьогоріч закінчила 8-й клас Миропільського ліцею. Сім’я дівчинки виїхала з Енергодара на початку червня 2022 року. Проживши декілька місяців в умовах жорсткого безчинства окупаційної влади та безпосередньої загрози вибуху на Запорізькій АЕС, батьки прийняли рішення виїжджати на підконтрольну територію України. Взявши із собою лише мінімум необхідних речей та документи, подолавши багатокілометрові перепони та перевірки на блок-постах окупантів, тато, мама, Ангеліна та її молодша сестричка Злата, покинули рідне місто, яке стало небезпечним через дії росіян. 

Вони знайшли прихисток у родичів в селищі Миропіль на Житомирщині. Дівчинка гарно адаптувалася до нового колективу, знайшла щиру підтримку серед однокласників та вчителів, потоваришувала з однолітками.

Поділитись

Новини по темі: