10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Як і коли подавати показники лічильника газу – Житомиргаз

  • Фото: Житомиргаз
  • 1 липня, 2022 18:26

Щоб не переплачувати за послуги газопостачання слід вчасно подавати показники лічильника газу. Мешканцям Житомира необхідно проводити таку операцію з 1-го по 5-те липня.

Про це нагадує Житомиргаз.

Саме АТ Житомиргаз спеціалізується на обліку газу. Надана споживачами інформація про кількість спожитого ресурсу вноситься до єдиної бази, яка контролюється постачальниками.

«На основі інформації з бази постачальники здійснюють нарахування і формують рахунки для споживачів, які далі розміщуються на спеціальних сервісах. Саме від вчасної подачі показників залежить коректність нарахувань за газ, то ж не слід ігнорувати встановлені часові рамки», – наголошує працівник організації.

Здійснити передачу показників лічильника газу можливо декількома способами:

Варто обрати лише один спосіб передачі показників. Якщо ж в квартирі ніхто на даний момент не проживає, і, відповідно, не використовує газ, слід передавати останні показники.

Фіксувати показники слід 1-го числа кожного місяця, а передати можна з 1-го по 5-те число.

Житомиргаз піклується про безперебійне та безпечне постачання і розподіл газу для величезної кількості людей – більше 355 тисяч осіб. Працівники вдячні кожному споживачеві за розуміння та співпрацю.

Поділитись

Новини по темі: