Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • «Додому повернулися, бо затужили»: родини житомирських військових приїхали з Італії

«Додому повернулися, бо затужили»: родини житомирських військових приїхали з Італії

  • Фото: ЖМР
  • 17 травня, 2022 8:52

До Житомира повернулись родини військових, яких в середині березня евакуювали до Італії. 85 мам та діток уже в рідному місті.

Про це повідомив міський голова та пресслужба ЖМР.

"Сьогодні (16 травня, – ред.) наші житомиряни повернулися з Італії в своє рідне місто, це сім’ї військових, яких ми відправляли централізовано в Італію, і сьогодні вони вже повернулися додому, і слава Богу. Було декілька коментарів "а нащо ви їх туди вивозили". Хочу сказати, що тоді ніхто не розумів, куди дійде російська армія, і захистити сім’ї наших військових – це була одна з головних задач. Для того, щоб вони спокійно боронили нашу країну і не переживала за свої сім’ї, бо, не дай Бог, сталося б як в Херсоні, чи інших окупованих містах, то вони були б перші під загрозою. Наступним припрацьовуємо повернення наших сімей військових з Голландії. Це ми плануємо приблизно на кінець травня", – сказав у вечірньому зверненні Сергій Сухомлин.

Італійські родини дуже тепло зустріли українців. Житомиряни влаштовували дітей у школи, і навіть попри мовний бар’єр, відчували від Італії особливу любов та підтримку. 

"Додому повернулися, бо затужили. Не проміняємо наш рідний Житомир на жодне місто у світі! Дякуємо водіям, які довезли нас з комфортом!" – ділиться пані Людмила.

 

Поділитись

Новини по темі: