28 травня, 2022
Ми в соцмережах

6-річний житомирянин написав листа Ілону Маску: подякував за «Старлінки»

  • Фото: Patrick Pleul/Pool via REUTERS
  • 12 травня, 2022 13:37

В Житомирі в рамках соціальної акції "Музей іде до дітей" Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова на базі "Гончаренко центру" регулярно проводить заняття з космонавтики та астрономії для маленьких житомирян та вимушених переселенців.

Саме на таких уроках маленькі учні дізналися, як Ілон Маск вивчає і розвиває тему космосу та як він зараз не залишився осторонь від війни в Україні. Маск ледве не перший з міжнародної спільноти почав активно підтримувати українських військових, зокрема досі надсилає "тарілки" супутникового інтернету "Старлінк", що допомагають солдатам бути на зв'язку навіть у складних умовах. 

6-річний Макар був вражений, як американський винахідник встигає і планети досліджувати, і винаходи розробляти, ще й Україні так допомагати. Тому вирішив особисто написати листа з подякою відомому підприємцю, інформує espreso.tv.

"Дорогий Ілон Маск! Мене звати Макар. Я з Житомира. Дякую що ти допомагаєш нашим солдатам і присилаєш "старлінки". Це дуже важливо, щоб Україна перемогла. Ти добра і хороша людина! Запрошую тебе до нас у  Житомир. Тут є Музей Корольова. Він будував ракети, як ти. Я теж мрію полетіти на інші планети. Давай будемо дружити! Слава Україні!" — написав маленький житомирянин.

Співробітники музею були вражені щирістю маленького учня та вирішили відправити цього листа на адресу компанії "SpaceX". 

Фото: Еспресо

Поділитись

Новини по темі: