14 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Помер колишній ректор Поліського національного університету Володимир Славов

Помер колишній ректор Поліського національного університету Володимир Славов

  • 17 лютого, 2022 9:50
15 лютого на 84-му році пішов із життя колишній ректор Поліського національного університету Славов Володимир Петрович. Про це "Журналу Житомира" повідомили в університеті.

"Талант ученого, поєднаний із дивовижною працездатністю та потужною енергетикою, дав багаті плоди. Володимир Петрович був прекрасним організатором, який суттєво зміцнив матеріально-технічну базу університету, а також талановитим вчителем, який випустив цілу плеяду висококваліфікованих, відданих обраній справі спеціалістів. Багато, хто знав Володимира Славова як людину, яка доклала всіх зусиль для ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи", - розповіли в університеті.

Володимир Славов - відомий в Україні та за її межами вчений, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України.

Офіційна церемонія прощання зі Славовим Володимиром Петровичем відбудеться сьогодні, 17 лютого, з 12.00 до 13.00 у міському палаці культури (вул. С. Ріхтера 12/5). Поховання відбудеться о 14.00 на міському кладовищі "Дружба".

Поділитись

Новини по темі: