30 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Обов'язкова вакцинація: освітян та чиновників, які не зроблять щеплення, відсторонять від роботи

Обов'язкова вакцинація: освітян та чиновників, які не зроблять щеплення, відсторонять від роботи

  • 8 жовтня, 2021 8:35
Міністерство охорони здоров'я затвердило перелік професій, для яких щеплення проти коронавірусу є обов'язковим. Він набуде чинності через місяць після публікації. Про це йдеться на сайті МОЗ.

Згідно з наказом, зробити щеплення від коронавірусу обов'язково повинні працівники:
 
  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 – невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. 


Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

За словами глави МОЗ Віктора Ляшка, наступними список вакцинації поповнять працівники всіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг.
Поділитись

Новини по темі: