30 червня, 2022
Ми в соцмережах

Екс-начальник житомирської ДАІ 5 років судиться за зіпсовані джинси

  • 18 березня, 2021 17:53
Колишній начальник управління ДАІ в Житомирській області Володимир Недільський з 2015 року судиться з житомирським ТОВ «Єврофіш» за дві пари пошкоджених хімчисткою джинсів.

Причина позову – дві пари джинсів марки Zilli, які позивач оцінив в 47 тис. 748 грн: після хімчистки, де оціночна вартість джинсів була вказана 80 грн, штани стали непридатні для використання, передає видання Житомир інфо.

Богунський районний суд м. Житомира 2 листопада 2015 року відкрив провадження за позовом Недільського до товариства з обмеженою відповідальністю «Єврофіш» про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

За час розгляду у справі призначалися кілька експертиз, які мали, зокрема, встановити: під впливом яких причин змінилась якість товару та виникли різного роду дефекти; який відсоток втрати якості та зовнішнього виду 2 пар джинсів марки Zilli через наявність дефектів; чи присутні на об’єктах дефекти які перешкоджають їх подальшому використанню за призначенням. На час проведення експертиз розгляд справи призупиняли і поновлювали після отримання результатів.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз затягував час проведення дослідження і ухвалою від 21 грудня 2016 року суд доручив провести експертизу ФОП з міста Олександрія Кіровоградської області. Через пів року, в червні 2017 року, суд отримав висновок експерта, але представник позивача подав до суду клопотання про призначення повторної судової товарознавчої експертизи, проведення якої просив доручити Житомирському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України. Проти цього заперечував відповідач, зазначивши, що не довіряє вказаній експертній установі, оскільки позивач Недільський є колишнім працівником УМВС України в Житомирській області. Втім, суд доручив центру МВС провести експертизу, яку мав оплатити позивач.В листопаді 2018 року експертно-криміналістичний центр МВС повідомив, що не може провести зазначену експертизу і суд вирішив доручити її Київській незалежній судово-експертній установі, але й там експертизу не зробили.

Зрештою позивач перестав ходити на судові засідання і ухвалою від 5 листопада 2019 року Богунський районний суд вирішив залишити позовну заяву Володимира Недільського про стягнення матеріальної та моральної шкоди без розгляду.

Такі рішення позивача не задовольнило, його представник подав апеляцію: ухвалою від 24 грудня 2019 року Житомирський апеляційний суд відкрив провадження і постановою від 23 січня 2020 року скасував ухвалу Богунського райсуду та направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

17 серпня 2020 року в ході проведення підготовчого судового засідання Богунського райсуду сторони погодились провести врегулювання спору, що є предметом позову, але позивач з відповідачем не дійшли згоди щодо мирного врегулювання спору і ухвалою від 2 листопада 2020 року суд поновив провадження у справі.

Й до цього часу суд розглядає позов Володимира Недільського про стягнення з ТОВ «Єврофіш» матеріальної шкоди в розмірі 47 тис. 748 грн та 5 тис. грн моральної шкоди. Чергове засідання у справі призначене на 19 квітня 2021 року.Нагадаємо, Володимир Недільський з 2006 по 2010 роки був заступником начальника, а потім начальником управління ДАІ УМВС в Житомирській області. Недільський є власником будинку біля підвісного мосту в житомирського парку Гагаріна, який розміщений на березі річки Тетерів, має пірс та огорожу, яка закриває доступ до прибережної смуги.
Поділитись

Новини по темі: