Ми в соцмережах

Вкрав лабрадора на подарунок дівчині: суд виніс вирок юнакові

  • 11 лютого, 2021 18:25
У Житомирській області суд виніс вирок студенту 3 курсу Новоград-Волинського вищого професійного училища, який у змові з неповнолітнім товаришем викрав породистого собаку.

Юнакові призначили покарання у вигляді обмеження волі з іспитовим строком, передає сайт Житомир інфо.

Вирок щодо вказаної кримінальної справи Новоград-Волинський міськрайонний суд виніс 1 лютого 2021 року. У Єдиному державному реєстрі судових рішень вирок оприлюднили 4 лютого.

Сам злочин був скоєний уночі 29 жовтня 2020 року. Хлопець за попередньою змовою з малолітнім товаришем вирішив викрасти з чужого подвір’я собаку породи лабрадор-ретривер. Хлопці розприділили між собою ролі: менший залишився вартувати на дорозі, аби в разі небезпеки подати тривожний сигнал, старший пішов у подвір’я та вкрав білого лабрадора, який вартує понад 4,5 тис. грн.

Скріншот з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду

Юнак в судовому засіданні свою вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся та просив суд його суворо не карати.

Врешті, суд ухвалив «визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, та призначити йому покарання у вигляді обмеження волі строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання у вигляді обмеження волі з випробуванням з встановленням іспитового строку тривалістю 1 (один) рік».
 

Передісторія


В кінці жовтня 2020 року з двору жительки Новоград-Волинського району вкрали 2-річного лабрадора. Пізніше собаку вдалося розшукати в районному центрі.

Як виявилося, пса вкрав 18-річний хлопець, щоб подарувати його своїй дівчині.
Поділитись

Новини по темі: