Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Волонтерка зібрала гроші та придбала Житомирській дитячій лікарні сканер для вен

Волонтерка зібрала гроші та придбала Житомирській дитячій лікарні сканер для вен

  • 27 листопада, 2020 14:44
У Житомирі волонтерка зібрала кошти і придбала за 92 тис. грн сканер для вен, який передала дитячій лікарні імені Башека.

"Моя була лише ідея та ініціатива. Я написала пост у Фейсбуці і долучилися небайдужі люди. Мої друзі допомогли зібрати близько половини суми, а далі гроші відправляли мами, інші люди. Суми були дуже різні 7, 10, 12, 20, 1000, 2000 грн. Була навіть одна жінка, яка особисто мені привезла 10 тис. грн. Таким чином зібрані ці гроші, і ми купили сканер", - розповіла у коментарі інформагенству "Укрінформ" волонтерка Світлана Ярмолицька.

Жінка вирішила придбати сканер для медзакладу, коли часто перебувала в лікарнях із донькою. Дівчинка померла, а її мама за 9 днів назбирала грошей на апарат.За її словами, за попереднім замовленням сканер для вен вартував 105 тис. грн, але обійшовся 92 тис. грн.
 

"На сьогоднішній день у нас перебуває на стаціонарному лікуванні 90 дітей. Важливо те, що більшість із них отримує лікування через катетеризацію периферичних вен, тому цей апарат нам допоможе. У разі складних випадків у дітей, його використовуватимуть для внутрішньо венного введення препаратів. Він перебуватиме у відділенні інтенсивної терапії, де більшість дітей у важкому стані і отримують паліативну допомогу", - зазначив директор дитячої лікарні Володимир Галайба.


Завідувач відділення інтенсивної терапії лікарні Максим Морозько наголошує, що такий апарат здатний показувати великі і дрібні вени, глибину їх залягання, та як вони проходять, а це надзвичайно важливо у критичних моментах.

Лікар додав, що сканер для вен також має різні режими для типів шкіри та розмірів руки. Апарат потрібен не тільки при лікуванні дітей, а й дорослих і особливо після курсу хіміотерапії.

Фото Антоніни Тугас
Поділитись

Новини по темі: