Ми в соцмережах

В Україні почали діяти оновлені правила дорожнього руху: що потрібно знати

  • 25 листопада, 2020 14:35
В Україні набули чинності зміни до Правил дорожнього руху. Вони стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Про це повідомляє пресцентр Міністерства внутрішніх справ.

Для водіїв та пасажирів
 
  • Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов'язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати.
  • Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.
  • Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, обов'язково мають у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейки, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи.
Поділитись

Новини по темі: