Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • «Стіни вкрилися пліснявою». З'явилися фото, в яких умовах лікують від коронавіруса в Коростишеві

«Стіни вкрилися пліснявою». З'явилися фото, в яких умовах лікують від коронавіруса в Коростишеві

  • 19 жовтня, 2020 11:41
  • 1
Житомирянка, на ім'я Марина, з підозрою на коронавірус потрапила до Коростишівської центральної районної лікарні та опублікувала в соцмережі Фейсбук фотографії, показавши в яких жахливих умовах лікуються від коронавируса.

У приймальному відділенні вона побачила просто жахливу картину. Стіни вже вкрилися пліснявою, а хворим видають якісь вологі матраци. На фото видно, що ситуація в цій лікарні просто патова, адже неможливо лікуватися в таких умовах.

"COVID-19, не знаю, що страшніше хворіти ним, чи лікуватися в таких умовах. Пост відчаю! Ось вам і передвиборча агітація! Як можна лікувати людину від пневмонії в умовах плісняви та вологого матрасу! А саме головне, що навіть лікар мене ще й в очі не бачив! Збити температуру - будь-ласка, повний ігнор! Чесно скажу вам - страшно, ще й вдома залишила 4-річного сина, і серце розривається, а ще й «стіни лікують»!" - говорить Марина.

Після скарги в соцмережах, і звернення до місцевого депутату, жінку разом з мамою перевели в палату з кращими умовами, і просторими стінами. Однак інші пацієнти так і залишилися проходити лікування «в жахливих умовах».

"Друзі, не думала, що на мій пост відгукнеться стільки не байдужих людей! Дякую моїм колегам, друзям, рідним, що кожен запропонував допомогу!  Велике дякую моєму керівництву, моїй улюбленій роботі ТОВ «АСТ»  та нашому земляку депутату Євгенію Вікторовичу Жабокрицькому, що за їх сприяння нас з мамою перевели в палату з кращими умовами, та просторими стінами. Дякую медсестричці та лікарю, які сьогодні ні на крок від нас не відходять! Велике дякую депутату Житомирської обласної ради Олені Володимирівні Галагузі, за переживання та що взяла особисто під контроль дану ситуацію та пообіцяла допомогти людям, які так і залишилися проходити лікування «в тих жахливих умовах»." - пише жінка.


фото, в яких умовах лікують від коронавируса
 
фото, в яких умовах лікують від коронавируса
 
фото, в яких умовах лікують від коронавируса
 
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Валентина Криволапчук
19 жовтня, 2020 19:51:33

А кабінет головного лікаря теж так виглядає?