27 травня, 2022
Ми в соцмережах

Житомирська мерія виділить 2 млн гривень на засоби захисту від короновірусу

  • 4 березня, 2020 8:51
  • 730
Житомирська міська рада виділить 2 млн 215 тис. грн на придбання засобів захисту від короновірусу. Ще 12 тис. грн планують витратити на листівки з інформацією про хворобу. 

Таку рекомендацію прийняла постійна депутатська комісія з питань бюджету, інформує Вголос.zt.

Гроші планують виділити із резервного фонду бюджету. За них мають придбати маски, респіратори та засоби захисту.

Окремо планують передбачити у бюджеті 12 тис. грн на інформаційні листівки про хворобу. На цю суму збираються виготовити 10 тис. листівок. Розміщуватимуть їх у громадських місцях та транспорті.

Як повідомляв "Журнал Житомира", 3 березня в Україні повідомили про перший підтверджений випадок зараження коронавірусом. Чоловік повернувся з Італії в кінці лютого.

Раніше в мерії затвердили план дій, якщо коронавірус з'явиться в ЖитомиріПри появі таких симптомів, як підвищення температури, головний біль, кашель, утруднене дихання, слід звертатися телефоном до сімейного лікаря чи контакт-центр комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги": +380 (412) 432-000; 0 (800) 33-52-51.

У Житомирській області є 240 ліжок в інфекційних відділеннях лікарень, які готові прийняти хворих з підозрою на коронавірус, при необхідності їх кількість можуть збільшити.
Поділитись

Новини по темі: