26 травня, 2022
Ми в соцмережах

День знань із компанією «Рудь». ФОТО

  • 2 вересня, 2019 13:52
  • 638

1 вересня – День знань! Завжди яскравий, насичений емоційною та хвилюючою атмосферою. Компанія Рудь вже декілька років поспіль проводить смачне та яскраве Свято Морозива 1 вересня.

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають всі, – від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або ВНЗ.

Особливо хвилюючим і святковим 1 ВЕРЕСНЯ є для дітвори. А якщо інтегрувати в свято запальних аніматорів, неперевершеного ведучого, тематичні подарунки, конкурси, танці та, звісно, багато морозива, – то це буде грандіозне святкування. Таким і було 1 вересня на дитячому майданчику «Рудь».

Компанія «Рудь» порадувала своїх гостей святковою програмою. Захід мав тематичне спрямування – школа. Відповідно і подарунки були шкільними: зошити, розклади занять, ручки, альбоми, ну і як же без улюбленого морозива і повітряних кульок?

Захід відбувся на дитячому майданчику, який у 2012 році реконструював АТ «Житомирський маслозавод», а зараз підтримує його на постійній основі. Слід зазначити, що контроль за станом локації постійно здійснює особисто президент компанії – Петро Рудь.

Компанія РУДЬ вітає всіх Днем знань і бажає вдалого навчального року!

Пресслужба компанії «Рудь»


 


Поділитись

Новини по темі: