25 травня, 2022
Ми в соцмережах

Діти напилися самогону: у матері на рік забрали двох синів. ВІДЕО

  • 13 серпня, 2019 13:45
  • 1833
Минулого тижня до Пулинської районної лікарні у тяжкому стані було госпіталізованого двох дітей, які отруїлись алкоголем. Життю дітей ніщо не загрожує, їх на рік вилучено з родини без позбавлення матері батьківських прав.

Більш детально про інцидент "Журналу Житомира" розповіли у ГУ Національної поліції у Житомирській області.
 

"Того вечора два брати Павло та Женя гуляли у компанії інших хлопчаків. В якийсь з моментів у старших виникло бажання випити, однак їм горілку у селі не продали. Тоді на закупку відправили меншого Женю і при цьому він сказав, що то "для мами". Так у компанії дітей 7-14 років з’явилась горілка. На братів, за їх словами, прийшлося по дві стопки", - розповідають у поліції.


Додому доїхати на велосипеді вони уже не змогли, попадали у канаву поблизу дороги та відчули усі прояви алкогольної інтоксикації аж до втрати свідомості. Близько першої ночі кинутий велосипед та дитячі ноги у траві випадково помітив водій позашляховика, що проїздив повз.

"Стан дітей був тяжкий, непритомні, менший у глибокій комі. Завдяки нашим заходам через три години вони прийшли до тями, наступного дня ми уже змогли перевести їх до дитячого відділення", - розповідає завідувач реанімаційного відділення Пулинської ТМО Володимир Корзун. 

Мати пояснила, що не шукала своїх дітей, які не прийшли ночувати, бо думала, що вони у бабусі. Також вона бідкається, що має багато роботи і по господарству, і на підробітках, а тому не може впоратись з дітьми. Проте запевняє, що зробить усе, аби вони залишились з нею.
 

"Зважаючи на обставини події та загалом на поведінку матері під час розгляду ситуації ми прийняли рішення про неможливість залишення дітей у сім’ї на даному етапі. Вони будуть вилучені, але поки без позбавлення батьківських прав, - розповіла завідувач сектору служби РДА Ірина Скиба. – Жінка має рік, щоб пролікуватись та розібратись з усіма соціальними і побутовими проблемами. Якщо у неї це вийде, то вона зможе повернути дітей".


Розбираючись у ситуації, поліцейські встановили усіх дійових осіб розпиття алкоголю того вечора. З ними та їх батьками працювали ювенальний інспектор та дільничний офіцер. На дорослих оформлено адміністративні матеріали щодо невиконання батьківських обов’язків, а дітям роз’ясненно правові та соціальні наслідки такої поведінки.

Окрім того, у рамках розпочатого кримінального провадження встановлено жителя села, який і продав хлопчику самогон. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 10 років.
 
Поділитись

Новини по темі: