26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомирський «Супутник» відкрив першу зміну: табір цього літа прийме понад 1000 дітей. ФОТО

Житомирський «Супутник» відкрив першу зміну: табір цього літа прийме понад 1000 дітей. ФОТО

  • 4 червня, 2019 16:02
  • 824
4 червня відбулось урочисте відкриття першої зміни у міському таборі «Супутник». До табору вже заїхало 225 діток. Загалом планується, що у «Супутнику» відпочинуть 1125 дітей. Про це «Журналу Житомира» повідомили у Житомирській міській раді.
 

«За повну вартість путівки в нашому таборі відпочине 24 дитини, вартість якої складає 5300 грн. на 16 днів, а решта дітей відпочивають за кошти міського бюджету – це дітки учасників АТО, діти-сироти, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, обдаровані діти, а також вісім сімей, де дітки пересуваються на інвалідних візочках», - розповіла директор закладу Любов Ковальчук.


Заступник міського голови Марія Місюрова розповіла, що підготовка табору до нової зміни розпочалась у серпні 2018 році, адже потрібно було пройти всі комісії та перевірки.
 

«На відпочинок було виділено більше ніж 4 млн. грн. Звичайно, що оздоровлення та відпочинок дітей – це один із пріоритетів Житомирської міської ради. У цьому році в таборі зроблено дуже багато. Близько 1 мільйона гривень було виділено на покращення матеріально-технічної бази. На сьогоднішній день у «Супутнику» буде відпочивати 1125 дітей. В першу чергу це діти, які належать до пільгових категорій. Адміністрація слідкує за тим,  щоб оздоровлення та відпочинок були на вищому рівні. У таборі шестиразове харчування, різноманітне меню, комфортні кімнати. Ми створили усі умови, щоб діти отримували задоволення від перебування у "Супутнику"»,- розповіла Марія Місюрова.


Також у таборі було здійснено ремонт покрівлі корпусу №5, встановлено альтанку, замінено меблі, облаштовано санітарні кімнати, м’які куточки, а також оновлено духові шафи.Поділитись

Новини по темі: