26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Щоб зменшити кількість пластикових пакетів, Житомир створить власні еко-сумки

Щоб зменшити кількість пластикових пакетів, Житомир створить власні еко-сумки

  • 22 травня, 2019 13:34
  • 742
Виконавчий комітет міської ради підтримав реалізацію у Житомирі соціально-екологічного проекту «#ЦЯТОРБА». Як пояснили «Журналу Житомира» у мерії, мета проекту: зменшити побутове використання пластикових пакетів шляхом їх заміщення паперовими пакетами, екосумками багаторазового використання, що виготовлені з екологічно чистої або вторинної сировини.

Згідно із концепцією «#ЦЯТОРБА», заплановано провести збір коштів для виготовлення першої партії орендованих екосумок в розмірі до 10 тисяч одиниць, а також, в подальшому,  виготовити та поширити серед населення територіальної громади до 30 тисяч сумок.

Виготовлена в рамках Проекту продукція буде поширюватися через партнерські торговельні мережі, заклади громадського харчування, інші партнерські організації на платній основі за ціною, що визначена рішенням Наглядової ради.
 

«До Наглядової ради ввійдуть один представник виконавчого комітету Житомирської міської ради, один депутат Житомирської міської ради, один представник громадського сектору та три представники місцевого бізнесу. У рамках інформаційно-просвітницької кампанії в межах 10% кожної партії буде передано на безкоштовній основі закладам освіти, культури, охорони здоров’я, громадським організаціям тощо. Виконавцем проекту визначено комунальну установу "Агенція розвитку міста"», – зазначає  директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця.


Нагадаємо, раніше Житомирська міська рада прийняла рішення про обмеження використання пластикових пакетів на території Житомирської об’єднаної територіальної громади.

Поділитись

Новини по темі: