28 травня, 2022
Ми в соцмережах

Радіостанція «Армія FM» розпочала мовлення в Житомирі. ФОТО

  • 17 травня, 2019 12:33
  • 1
Перше військове радіо Армія FM продовжує розширювати райони свого мовлення. Відтепер його мовлення розпочалося і у Житомир. Презентація хвилі відбулася сьогодні, 17 травня, за участю командувача десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенанта Михайла Забродського, інформує ОДА.
 

«Військові Житомирщини знайомі давно із радіо Армія FM. Ми задоволені, що мовлення вже буде доступне й у нас.В ефірі можна почути різні голоси, які говорять с тобою мовою Збройних сил України, почути голос рідних, голос начальників та налагодити діалог між різними ешелонами. Для цивільного населення – це нагода більше дізнатися про військову службу», – сказав Забродський.


Радіо має на меті фахово інформувати Збройні сили України й українське суспільство про перебіг ООС, про події Криму, про життя ЗСУ та ветеранів АТО.
 

«На радіо можна дзвонити і звертатися до наших військових, наших захисників, Для них це важливо і це надзвичайна підтримка. 70% ефіру пісні, інші 30% – інформаційна частина. Новини виходитимуть щогодини. Хвиля вже працює, тож вмикайте, слухайте і дзвоніть», – зазначила керівник радіо Яна Холодна.


Радіостанція працюватиме цілодобово на частоті 104,5.

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

19 травня, 2019 19:09:04

Прекрасна новина