27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомирянам довелося штовхати маршрутку, яка застрягла в ямі на дорозі. ВІДЕО

Житомирянам довелося штовхати маршрутку, яка застрягла в ямі на дорозі. ВІДЕО

  • 11 квітня, 2019 17:01
  • 973
На вулиці Троянівській у Житомирі 11 квітня маршрутка №5 «Мальованка – Польова» застрягла в ямі на дорозі. Допомогти авто виїхати з ями змогли пассажири маршрутки, про це в коментарі Житомир інфо розповів свідок події.

«Це трапилося сьогодні зранку на вулиці Троянівській, біля повороту на Подільську церкву. Там досить велика яма. Приїхала машина з відсівом: дорожники засипали в яму щебінь, а наверх відсів. Їхала маршрутка, «п’ятірка», провалилася в ту яму. Люди вийшли, почали штовхати, на жаль, я не відзняв початок. Водій побуксував, вибрався звідти, люди сіли і поїхали далі», - розповів водій Олександр і надав відеозапис пригоди.

До патрульної поліції інформація про подію не надходила. Директор Житомирського АТП 11827, яке обслуговує маршрут №5, Віктор Белявський сказав, що про цей конкретний випадок йому нічого не відомо, однак стан доріг в Житомирі жахливий.
 

«Дороги страшенно погані. Якщо вулиця Чуднівська, район Подільського мосту ще так-сяк, то вулиці Корольова, Параджанова – це просто жах, там треба їздити танками. Я нещодавно особисто зустрічався з мером Сухомлиним – він запевнив, що вулиці будуть ремонтувати, проводяться тендери. Дуже хочеться бачити ті тендери і ті ремонти. Ось зараз намічаються проводи, вулицею Західною, яка веде до міського цвинтаря, проїхати неможливо – яма на ямі. Ми несемо від цього більше втрат, ніж від тарифів чи пільговиків. Заміна дисків, колес, ресорів, ремонт кузовів. Страждаємо не тільки ми, страждають пасажири, які змушені підстрибувати на ямах», - прокоментував Віктор Белявський.


Поділитись

Новини по темі: