8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомирянка Катерина Кудрявцева привезла золоту медаль зі Світової Спеціальної Олімпіади. ФОТО

Житомирянка Катерина Кудрявцева привезла золоту медаль зі Світової Спеціальної Олімпіади. ФОТО

  • 22 березня, 2019 17:02
У період з 14 по 21 березня Національна збірна України брала участь у Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальної Олімпіади, які проходили в Об’єднаних Арабських Еміратах. 

Збірна команда України була представлена 21 учасником з 7 міст України. Спортсмени  боролися за першість  у 6 дисциплінах: футбол, легка атлетика, спортивна гімнастика, бадмінтон, плавання та плавання у відкритій воді. 

Взяла участь у змаганнях і житомирянка Катерина Кудрявцева. У бігу на 200 метрів їй не було рівних і вона здобула золоту медаль.

Загалом спортсмени збірної Спеціальної Олімпіади України у своєму заліку мають 7 золотих,  4 срібних та 3 бронзові медалі.

Довідково: Спеціальна Олімпіада (Special Olympics) – найбільш численна міжнародна спортивна організація людей з інвалідністю у світі. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Джона Кеннеді - Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується нині 5 млн спортсменів у 175-ти країнах. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні існує з 1991 року, з 1994-го він отримав акредитацію Міжнародної Спеціальної Олімпіади. СОУ має осередки у 21-му регіоні країни, за її програмами тренуються понад 14000 спортсменів.Поділитись

Новини по темі: