27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Одягни різнокольорові шкарпетки: житомирян закликають приєднатися до акції підтримки людей з синдромом Дауна. ФОТО

Одягни різнокольорові шкарпетки: житомирян закликають приєднатися до акції підтримки людей з синдромом Дауна. ФОТО

  • 7 березня, 2019 8:49
  • 1271
Житомирська міська рада та громадська організація «Діти сонця» запрошують житомирян долучитися до міжнародного флешмобу #LotsOfSocks та висловити підтримку людям із синдромом Дауна.

Зробити це просто: придбайте яскраві шкарпетки та одягніть їх 21 березня. Придбати шкарпетки можна в інтернет-магазині https://duna.ua/

За словами представників ЖОГО «Діти сонця», кошти від продажу шкарпеток традиційно підуть на придбання книжок, іграшок та матеріалів для розвитку для «сонячних» діток.
 

«Цього року ми зробили таку чисто символічну ціну – від 47 гривень. Чому саме від 47 гривень? Бо наші дітки мають 47 хромосом. Ми ж, як звичайні люди, маємо 46», - розповідає заступниця голови ЖОГО «Діти сонця» Людмила Рибчинська.


До акції вже долучилися міський голова Сергій Сухомлин, його заступниця Світлана Ольшанська, заступник міського голови Сергій Кондратюк, керуючий справами Ольга Пашко, радник міського голови Вікторія Сичова, член виконавчого комітету Марія Бовсунівська, управління у справах сім'ї, молоді та спорту, управління по зв’язках з громадськістю, а також управління у справах дітей.

Придбати різнокольорові шкарпетки можна за адресою вул. Мала Бердичівська,4, у підлітковому клубі «Пролісок» або управлінні у справах сімї, молоді та спорту міської ради (каб. 110).

Нагадаємо, день людини з синдромом Дауна почали офіційно відзначати у 2006 році за пропозицією грецького генетика Стіліаноса Антонаракіса. Тоді на VI міжнародному симпозіумі вирішили оголосити 21 березня Міжнародним днем ​​синдрому Дауна. За інформацією ЖОГО «Діти сонця», у Житомирській області проживають 199 дітей із синдромом Дауна.
  

Поділитись

Новини по темі: