17 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Геройський вчинок: школяр з Коростеня розповів про порятунок собаки. ВІДЕО

  • 12 лютого, 2019 10:45
У соцмережу днями потрапило відео, як підліток, ризикуючи життям, витягає собаку, що провалився під лід. Журналісти ТСН розшукали відчайдуха, котрий був готовий пожертвувати собою заради чотирилапого.

Кадри, як підліток кидається на порятунок собаки, що тоне у річці, зняли з мосту випадкові перехожі. Хлопець спочатку біжить по тонкому льоду, а потім лягає на живіт, підповзає до краю криги і витягає тварину з води. 

9-класник Едуард Струпінський розповідає, що з друзями робив селфі біля річки, а собака із сусіднього двору увесь час бігав за ними. Потім зник, а невдовзі хлопці побачили його у воді. 

Хлопець спочатку хотів подати бідолашній тварині палицю, але вона за неї не чіплялася. Тому поповз ближче. 
 

"Я схопив її за лапку, але вона не витягувалася, тоді я схопив її за шию і почав тягти – і тоді вона витягнулася. І від страху я встав і побіг", - розповів рятівник тварини. 


Друзі Едіка залишилися на березі, бо розуміли, що крига  більше людей не витримає. Врятованого собаку підлітки понесли додому, висушили і обігріли. 
 

"Її трусило дуже сильно. Ми її насухо витерли, обмотали. Ввечері вийшли подивитися, як вона – вона вже бігала, все добре було", - розповів учень 9 класу ЗОШ №12 м. Коростеня Олександр Нестеренко.


Собаку звати Білка, вона живе у сусідньому зі школою дворі. Там її підгодовують мешканці 5-поверхівки.

Надзвичайники кажуть, що школяр діяв, як справжній рятівник. 
 

"Навіть по кольору можна судити, що товщина льоду невелика. Він зміг згуртуватися і почав повзти – то він площиною свого тіла заповнив площину льоду. Тому він не провалився", - пояснив начальник Коростенського міжрайонного відділу управління з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Сергій Рудзік. 


За порятунок собаки Едуард став номінантом премії "гордість Коростеня".
 
Поділитись

Новини по темі: