Відділами державної реєстрації актів цивільного стану Житомирщини у 2018 році зареєстровано 10661 народжень дітей, що на 1046 менше, ніж позаторік.
Як батьки називали своїх новонароджених дітей розповіли "Журналу Житомира" в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області.
"Найпопулярніші імена, які на Житомирщині присвоювали новонародженим їхні батьки торік, були (для дівчаток): Аня, Аріна, Єва, Даринка, Ліза, Олександра, Софія, Соломія, Поліна, Марійка, Настя, Уляна, Яна; для хлопчиків - Артем, Дмитро, Саша, Назар, Іванко, Матвій, Михайло, Богдан, Єгор, Марк, Тимофій, Тимур", - інформує управління юстиції.
Серед рідкісних імен хлопчиків зафіксовані у 2018 році: Ерхан, Будірхан, Моханд-Мулуд, Максиміліан-Хасан, Тамерлан, Муххамед, Едіот-Леопольд, Олівер-Мансоса, Ставр, Нік, Даніель, Тайдер, Дамір, Едвард, а також давні старослов’янські - Вінцеслав, Святозар, Ярема.
У свідоцтва про народження вписані такі незвичні імена дівчаток, як Аніта, Авігея, Андріана, Айя, Катрін, Златослава, Мірьям, Еріка-Рахіль, Саломе, Вєрсавія, Есфірь, Зара Есеогене.
Від Тамерлана до Авігеї: які рідкісні імена давали дітям житомирські батьки
- 16 січня, 2019 16:52
- 2
Імен Аня, Аріна, Ліза, Яна, Марк не повинні реєструвати
На 1. Думаю, мають, бо це прав батьків. А потім виросте така собі Ліза і в 40 років так і буде Ліза. А Яна чим не вгодила? Це варіант Іванка, тільки загранічний )))
Є український правопис та традиції. Вже здуріти можна від цих Кірілл та Нікіта. Це ж треба такими йолопами бути
На 4. Ну а Яна чим не вгодила таки не відповіли )))
Іванка
На 6. Це ім'я вибирають поляки, то їм не можна? крім того, думаю, є якийсь закон, що дозволяє батькам записувати так, як вони хочуть. Недавно десь бачила репортаж про Ізауру. Так назвали дівчину батьки, надивившись того самого серіалу.
В Польщі най си вибирают таке. В тому то й справа, що немає тепер ніякого закону. Колись, в 90-х, почали цих кірілів записувати Кирилами, то вони досі доволять, що вони не Кирили)))
Імен Аня, Аріна, Ліза, Яна, Марк не повинні реєструвати