10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Житомирські вчителі та медики повністю забезпечені зарплатою

  • 28 грудня, 2018 8:31
  • 1
27 грудня члени виконавчого комітету під час позачергового засідання прийняли рішення щодо прийняття та перерозподілу субвенцій з держбюджету. За інформацією мерії, у Житомирі вже повністю профінансовані заробітні плати освітянам і медичним працівникам.
 

«Місто отримало додаткове фінансування – субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій. Загальна сума додаткової субвенції становить 10 млн. грн, з них: 9 млн. 760 тис. грн – сума спрямовується управлінню капітального будівництва міської ради на реконструкцію спортивних майданчиків та 240 тис. грн – для управління охорони здоров’я міської ради на придбання медичного обладнання. Зазначені суми частково будуть використані в поточному бюджетному році», – доповіла членам виконавчого комітету директор департаменту бюджету та  фінансів міської ради Діна Прохорчук.


Директор департаменту бюджету та фінансів міської ради повідомила, що ОДА врахувала пропозиції міської ради і сьогодні стало відомо про те, що для Житомира додатково виділено медичну субвенцію в сумі 1 млн 200 тис. грн та перерозподілено 3 млн 278 тис. грн суми дотацій з державного бюджету для проведення розрахунків на інші поточні витрати.

Чиновниця також зазначила, що у Житомирі повністю профінансовані заробітна плата по освіті та охороні здоров’я; завершується фінансування щодо виплати заробітних плат інших працівників бюджетної сфери.

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Hoakina
28 грудня, 2018 10:57:38

зрада зрадна

28 грудня, 2018 12:22:27

Он воно що)) А я думаю, чому це Коцюбко почав визначати людей року, а не кричить про лікарів та вчителів)