21 травня, 2022
Ми в соцмережах

Борислав Розенблат: волонтери у 2014 році врятували Україну

  • 3 грудня, 2018 16:33
  • 842

Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з представницями Житомирського відділення Благодійного організації  «Турбота про літніх в Україні». Уже 5-тий рік поспіль тут понад 20 жінок шиють різні речі й передають їх для військових. Власними руками вони виготовляють рукавиці, подушки, білизну, в’яжуть шкарпетки – усе передають захисникам України. Сьогодні, 3грудня,  напередодні Міжнародного дня волонтера, Борислав Розенблат привіз для цих невтомних жінок подяку й подарунки.

«У найскрутніші  часи 2014 року, коли в нас практично не було армії, коли лишилось усього кілька боєздатних частин, якраз волонтери врятували Україну. Нарешті це визнає й керівництво держави. Знаю, що ви не шукаєте слави, але про ваші вироби знають й говорять. Я щиро дякую вам за роботу, за ваші невтомні руки, за постійну підтримку військових. Ви робите гарну й важливу справу», - зазначив Борислав Розенблат.

«Для того, щоб нашим жінкам було зручніше шити, ще раніше  Фонд родини  Розенблат подарував нам  швейну машинку на 5 різних режимах шиття. Періодично допомагають з тканинами. Одним словом, Борислав Розенблат про нас не забуває», - розповідає керівник Житомирського відділення Благодійного організації  «Турбота про літніх в Україні», Таїсія Войцехівська.

Жінкии кажуть -   діяльність, спрямована на допомогу армії, надає їм сил. Їхні вироби відомі у багатьох військових частинах. Адже житомирські волонтери  постійно відвозять ці речі для бійців на передову.

«Багато років ми не сидимо без діла, постійно щось робимо, попри вік. У нас є 60-річні, 70-річні дівчата й ті, кому за 80. Кожна щось робить. Хтось кроїть, хтось фасує тканину, хтось обшиває. Це нас об’єднує! Нам часто телефонують військові, дякують за роботу. А одного разу наша подушечка вберегла життя! Осколки просто застрягли у ній, врятувавши військового від смерті, він сам нам розповідав. Тож наша робота не марна, це надихає», - розповідає керівник Житомирського відділення Благодійного організації  «Турбота про літніх в Україні», Таїсія Войцехівська.

Нагадаємо, 5 грудня  у світі відзначатимуть Міжнародний день волонтера.

Прес-служба нардепа Борислава Розенблата
 
Поділитись

Новини по темі: