21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Під стінами Житомирської податкової пікетують працівники АЗС, на яких провели обшуки. ФОТО

Під стінами Житомирської податкової пікетують працівники АЗС, на яких провели обшуки. ФОТО

  • 22 листопада, 2018 12:10
  • 1239
Вранці 22 листопада головне управління ДФС в Житомирській області пікетують кілька десятків людей. Частина пікетувальників - працівники автозаправних станцій Житомира. 

12 листопада з даних АЗС співробітники податкової міліції ГУ ДФС в рамках проведення операції «Акциз 2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України вилучили «крупну партію незаконно виготовленого пального», повідомляє Житомир інфо.

Люди тримають в руках плакати: «Закон один для всіх», «Руки геть від приватного бізнесу», «Доїть корів, а не приватний бізнес», «Рішення суду для податкової не аргумент?!». 

Останнє стосується рішення Богунського районного суду м.Житомира, який 19 листопада розглядав клопотання представника Слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області про накладання арешту на вилучене майно і у задоволенні клопотання відмовив.

«Повернути товариству з обмеженою відповідальністю «Ойл-Ікс» майно, яке вилучене згідно протоколу обшуку від 13.11.2018 р. у кримінальному провадженні», - зазначається в ухвалі Богунського райсуду, яка може бути оскаржена протягом п’яти днів у Житомирському апеляційному суді.

Як повідомлялось, 12 та 13 листопада в Житомирі були виявлені газові автозаправки, які працювали без документів та дозволів.Поділитись

Новини по темі: