26 травня, 2022
Ми в соцмережах

У напрямку Криму призначено 15 додаткових потягів

  • 24 червня, 2008 14:58
  • 1943
Південно-західна залізниця ввела 15 додаткових пар потягів до Криму, Севастополя та Бердянську на літній період. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника Південно-західної залізниці Олександр Толкачов.

За його словами, вже здійснюють перевезення 13 пар додаткових потягів, з яких 4 по маршруту "Київ - Сімферополь", 2 за маршрутом "Київ - Євпаторія", а також по 1 потягу за маршрутами "Київ - Феодосія", "Житомир - Сімферопіль", "Чернігів - Сімферопіль" і "Київ - Керч", "Київ - Бердянськ", "Жмеринка - Сімферопіль", "Київ - Севастопіль".

Крім того, з 1 липня почнуть перевезення ще 2 пари додаткових потягів за маршрутами "Київ - Феодосія" і "Київ - Сімферопіль".

Толкачов підкреслив, що до літніх перевезень Південно-західна залізниця підготувала 1297 вагонів, з яких 485 обладнані кондиціонерами, повідомляють Українські новини.

Також замначальника Південно-західної залізниці відзначив, що в 2008 році на даній залізниці було списано 80 вагонів, тоді як нових вагонів отримано тільки 24.
Поділитись

Новини по темі: