• Житомирські спортсменки здобули золоті та срібні медалі на Чемпіонаті світу з дзю-дзюцу

• 20 грудня, 2023 15:29

Житомирські спорстменки здобули золоті та срібні медалі на змаганнях у Латвії.

Про це розповідає Житомирська міська рада.

10-12 листопада проходив Чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу. В латвійському Даугавпілсі змагались учасники з 26 країн світу. Загалом участь взяли 620 спортсменів.

Збірна України в командному заліку виборола перше місце серед юніорів та друге — серед дорослих.

Сьогодні Чемпіонок та їхніх тренерів привітали й вручили грошові стипендії.

Вероніка Кратюк привезла з Чемпіонату одразу три срібних медалі.

«В цьому виді спорту ми вперше брали участь на світовій арені. Перед цим, вибороли призові місця з дзю-дзюцу на Чемпіонаті України. А взагалі, я вже 8 років займаюсь самбо. Дзю-дзюцу — трохи інший вид спорту, це поєднання і самбо, і карате. Інші прийоми, інші правила. Тренер навчила, допомогла та налаштувала на перемогу», — каже Вероніка.

Вероніка Кратюк — специпризначенка, працює в Нацполіції. Вона переконана, що жінка повинна вміти себе захистити.

«Є різні види насилля, вони є. В різних країнах. І тому жінка має бути сильною та вміти за себе постояти. Силові види спорту точно стануть в нагоді, займайтеся!» — наголошує Вероніка.

Спортсменка зазначила, що у Латвії українців приймали з теплом, захопленням, висловлювали повагу ЗСУ, стійкості нації, зичили добра та Перемоги.

Призерки Чемпіонату світу з комбат дзю-дзюцу серед дорослих та юніорів:

Віолетта Кумечко

• І місце в розділі Ground-fight-contact серед жінок (вагова категорія 62 кг)
  • І місце в розділі close-contact серед жінок (вагова категорія 62 кг)
  • І місце в розділі Ground-fight-contact серед юніорок (вагова категорія 65 кг)

Марія Чернокоз

• І місце в розділі close-contact (вагова категорія 68 кг)
  • ІІ місце в розділі Ground-fight-contact серед жінок (вагова категорія 68 кг)

Вероніка Красюк

• ІІ місце в розділі full-contact серед жінок,
  • ІІ місце в розділі close-contact,
  • ІІ місце в розділі Ground-fight-contact серед жінок (вагова категорія 80 кг)

Олена  Кумечко (тренерка та учасниця Чемпіонату світу)

• ІІ місце в розділі Ground-fight-contact серед жінок (вагова категорія + 80 кг)