15 квітня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Житомирські гімнастки здобули 36 нагород на всеукраїнському турнірі

Житомирські гімнастки здобули 36 нагород на всеукраїнському турнірі

  • Фото: Олена Орлова
  • 14 квітня, 2025 10:10

У Житомирі з 11 по 13 квітня проходив всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії 2025». На домашній арені вдалось здобути 36 нагаород.

Про це 13 квітня повідомила Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець».

"51 гімнастка ЖО ДЮСШ « Динамівець» прийняли участь у всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Олімпійські надії 2025» у м.Житомир. Дівчата проявили неабияку майстерність, витримку та характер здобули 36 нагород:  12 золотих медалей, 9 срібних медалей, 15 бронзових медалей", - йдеться в повідомленні.

Найкращий результат серед всіх дітчат у своїй віковій категорії отримали Пазич Яна та Плешивенко Аліна.

Котвицька Олександра отримала окрему нагороду «Надія тренера».

Щиро вітаємо усіх дівчат з успішними виступами, а тренерський склад: Вікторію Волощук, Марину Александрію, Марину Максимчук за віру у перемогу та підтримку кожного члена команди.

Велика вдячність ЗСУ за можливість тренуватись та виступати на рідній землі та під українським прапором.

Фото: Олена Орлова

Поділитись

Новини по темі: