4 травня, 2024
  • Житомирське «Полісся» розбило полтавську команду і піднялося на 2 місце УПЛ

Житомирське «Полісся» розбило полтавську команду і піднялося на 2 місце УПЛ

• 22 жовтня, 2023 18:22

“Полісся” обіграло полтавську “Ворсклу” у матчі 11 туру Української Прем’єр-Ліги із рахунком 0:3. Дебютанти найвищого дивізіону приємно дивують.

Голами за “вовків” відзначились Богдан Кушніренко, Бені Макуана та Дмитро Шастал.

Наприкінці першого тайму Полісся заробило 11-метровий удар після невдалої гри у захисті Сантани. Реалізовувати шанс взявся Кушніренко, який впевнено розвів майстра пенальті Ісенка по різних кутах.

У дебюті другої половини гри житомирський легіонер Макуана без проблем подвоїв перевагу команди, та поставив крапку в матчі. Та от Полісся не зупинилось. На 90+2-ій хвилині "зграя" отримала нагоду для штрафного, який завершився влучанням у хрестовину воріт. На щастя для Шастала, м'яч відлетів йому прямо до ніг і він просто закотив його у "пусту рамку".

Полісся набрало 22 очки і піднялося на друге місце. Шахтар, який має гру в запасі, відстає на 1 бал. Кривбас очолює турнірну таблицю УПЛ, маючи 23 пункти. Ворскла залишилася на 9-й позиції – 13 очок. У наступному турі житомиряни на виїзді зіграють зі Зорею, а Ворскла прийме Дніпро-1.