• Головна
  • Спорт
  • Україна вперше стартувала на Чемпіонаті світу зі скелетону з двома спортсменами: результати першого дня

• 23 лютого, 2024 10:05

У німецькому Вінтерберзі стартував чемпіонат світу-2024 зі скелетону. Україна вперше стартувала на світовій першості в складі двох скелетоністів.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

«У німецькому Вінтерберзі стартував чемпіонат світу-2024 зі скелетону. Перші проїзди серед чоловіків та жінок відбулися на турнірі в четвер, 22 лютого», — зазначають у повідомленні.

Україну представляють лідер збірної Владислава Гераскевича та 16-річний Ярослав Лавренюк, який став першим скелетоністом-юніором, що змагався на зимових Олімпійських іграх.

«Саме цього змагального року вперше на змаганнях Кубка світу одночасно виступали два українці: Гераскевич і Лавренюк удвох подолали етапи в Інсбруці та Сігулді», — підкреслює Суспільне Спорт.

Як виступили українці в перший день ЧС-2024

• Владислав Гераскевич показав 12-й час у першому проїзді — 57.82 секунди. На другому проїзді результат став ще кращим — на 0.32 секунди (третій час).
  • Перед третім проїздом, що визначатиме перелік фіналістів, Владислав посідає 10-ту сходинку. Лідеру заліку, олімпійському чемпіону з Німеччини Крістоферу Гротгеру він поступається 1.02 секунди.
  • Ярослав Лавренюк показав швидший час у першій спробі, але саме в другій піднявся на одну сходинку — 27-ме місце після двох проїздів у дебютанта світової першості.
  • Від 25-го місця, що дозволяє виступити в "медальному", четвертому проїзді чемпіонату світу, Лавренюка відділяють 2.32 секунди.