19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся»

У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся»

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 29 лютого, 2024 19:29

Сьогодні, 29 лютого, в ліцеї № 21 м. Житомир у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся товариський волейбольний матч між командою ліцею та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся».

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Зустріч організувала амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова. Віцечемпіонка світу в естафеті наголосила на значенні таких змагань для розвитку шкільного спорту. Також до спортивного заходу доєднався тренер команди «Житичі-Полісся», керівник ГО «Житомирська федерація волейболу» Вадим Кравченко.

«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.

Продовж гри юних волейболістів підтримували їх друзів та однокласники, що свідчить про високий інтерес і залученість молоді до спортивних подій.

По завершенні матчу учні отримали унікальну можливість поспілкуватися з професійними гравцями команди «Житичі-Полісся». Центральний блокуючий Лука Бабіч, який є членом національної збірної Чорногорії, звернув увагу молодих спортсменів на важливості регулярних фізичних тренувань та спорту в цілому для здоров’я і добробуту. Також як символ пам’яті та подяки команда «Житичі-Полісся» подарувала ліцею м’яч з автографами усіх гравців.

Керівництво ліцею висловило підтримку та готовність сприяти подальшому спортивному розвитку ліцеїстів, наголосивши на значенні таких заходів для мотивації та залучення учнівської молоді до активного способу життя.

Фото: Житомирська ОВА

Поділитись

Новини по темі: