27 вересня, 2024
  • Срібну та бронзову нагороди здобули на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки спортсменки з Житомира

• 26 вересня, 2024 19:53

На 11-му чемпіонаті світу серед вікових груп та 1-му чемпіонаті світу серед юніорів зі спортивної аеробіки команду Житомирської області представляли 8 спортсменок, вихованок КЗПО "ЖДЮСШ "Авангард".

Разом із національною збірною України наші дівчата змагались за звання кращих в індивідуальних вправах, парах, трійках, групах, аеро-денсі та аеро-степі.

Про це інформує управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Чемпіонат відбувся 20 - 22 вересня 2024 року у м. Пезаро (Італійська республіка).

Всього у змаганнях взяли участь 552 спортсмени з 36 країн світу. Срібну нагороду в категорії аеро-степ одержала Фесько Дар'я. Бронзовими призерами в категорії групи стали Деркач Софія, Межевич Поліна та Махінчук Валерія.

Також дівчата посіли високу четверту сходинку в категорії аеро-денс та Межевич Поліна - в категорії трійки.

• Блискуче виступила у фіналі в категорії юніори аеро-денс Захарчук Дарина, яка разом з командою посіла 7 місце.
  • Деркач Софія в індивідуальних вправах у фіналі посіла 8 місце.
  •  За крок від фіналів зупинилася юніорська група у складі Шейко Ніколь, Стельмашова Анастасія, Фесько Дар'я, Денисенко Катерина, Захарчук Дарина.

Підготували спортсменів особисті тренери-викладачі: Лариса Мохорт, Олександра Мельник, Ілона Сушинська, Вікторія Томашевська та Тетяна Ісакова.

Зараз спортсмени перебувають на відновлювальному навчально-тренувальному зборі в Італії та готуються вболівати за дорослу збірну.