16 вересня, 2024
  • Спортсмени зі Звягельщини здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу

• 27 серпня, 2024 11:26

З 17 по 23 серпня у місті Кишиневі, Республіка Молдова, відбувся 26-й Чемпіонат світу з пара-армрестлінгу, який зібрав найсильніших спортсменів з 60 країн світу, 5 континентів, 1200 учасників.

Цей престижний захід став важливою подією для паралімпійського спорту, демонструючи незламний дух та силу волі учасників. Змагання проходили у декількох вагових і вікових категоріях, що дозволило виявити найкращих у різних класах. Учасники змагалися на найвищому рівні, показуючи неймовірну техніку та витривалість. Атмосфера на чемпіонаті була напруженою і водночас надихаючою, адже кожен спортсмен боровся не тільки за медалі, а й за визнання своїх досягнень. Кишинів на кілька днів став центром світового пара-армрестлінгу, приймаючи учасників і гостей з різних країн.

В складі національної збірної команди України – представляли Звягельщину вихованці ДЮСШ Імені В.П.Єрмакова та спортсмени МОК «Фенікс». Про це інформує Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Косянчук Ілля - 2 м. - ліва рука;

Власов Михайло – 5 м. -ліва рука та 6 м.- права рука.

Процун Анна - 2 м. - ліва рука та 2 м. - права рука

Захарчук Віктор (категорія ветерани ) - 1 м. - ліва рука 1 м. - права рука;

Поліщук Назар – (серед юнаків) - 5 м. - ліва рука та 6 м. - права рука.

Переможці чемпіонату отримали заслужені нагороди, а також підтримку і визнання з боку глядачів і організаторів. Організація чемпіонату була на високому рівні, забезпечуючи комфортні умови для змагань та перебування учасників. Цей турнір вкотре підтвердив, що пара-армрестлінг є видом спорту, який об'єднує людей та надихає на нові досягнення.

Готували спортсменів до змагань тренери Данюк Геннадій, Сарницький Володимир, Захарчук Віктор, Пінчук Олександр.