16 вересня, 2024
  • Реванш на виїзді: житомирське «Полісся» розгромило «Чорноморця»

Реванш на виїзді: житомирське «Полісся» розгромило «Чорноморця»

• 1 вересня, 2024 10:23

«Полісся» здобуло розгромну перемогу над  «Чорноморцем» у виїзному матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 1:4.

Уже на третій хвилині гри житомирці вийшли вперед – Олександр Назаренко реалізував пенальті.

На 8-й хвилині перевагу «Полісся» подвоїв бразильський новачок Пайшао.

На 35-й хвилині рахунок у матчі став розгромним – Олексій Гуцуляк добив м'яч у ворота після того, як Толедо Коста з пенальті не зміг переграти Артура Рудька.

Перед перервою "моряки" скоротили відставання завдяки голу Богдана Бутка, однак уникнути розгрому одеському клубу не вдалося. На 90+5-й хвилині крапку в цьому поєдинку поставив Богдан Лєднєв.

«Полісся» з 10 очками піднялося на друге місце в УПЛ – команда Імада Ашура на 2 бали відстає від «Олександрії», яка лідирує. «Чорноморець» посідає 14-ту позицію, маючи у своєму активі три залікові пункти.

У наступному турі УПЛ, після міжнародної паузи, житомирці 15 вересня приймуть «Верес».