27 липня, 2024
  • «Полісся» вибило «Дніпро» і феєрично увірвалось у чвертьфінал Кубка України

«Полісся» вибило «Дніпро» і феєрично увірвалось у чвертьфінал Кубка України

• 27 вересня, 2023 18:49

"Полісся" перемогло "Дніпро-1" в матчі 1/8 фіналу Кубка України. Основний і додатковий час поєдинку в Житомирі завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті кращими виявилися господарі – 5:4.

В овертаймах жодна з команд забити не зуміла. Під завісу другого екстратайму в матчі сталася дуже неприємна подія – півзахисник житомирського клубу Олександр Назаренко підвернув ногу та отримав серйозну травму, через яку змушений був залишити поле на ношах.

Таким чином, володаря путівки до чвертьфіналу визначила серія пенальті. Там точнішими були гравці "Полісся" – 5:4. Житомирці реалізували всі свої удари, а у складі дніпрян Олексій Гуцуляк першим ударом у серії не переграв Дениса Бойка.

Поєдинки 1/4 та 1/2 фіналу заплановано на 1 листопада 2023-го та 3 квітня 2024 року відповідно. Фінал Кубка України-2023/24 відбудеться 15 травня 2024 року.