• Спорт
  • «Полісся» у Житомирі перемогло «Динамо» і вийшло на перше місце УПЛ

«Полісся» у Житомирі перемогло «Динамо» і вийшло на перше місце УПЛ

• 6 жовтня, 2023 16:59

6 жовтня в центральному матчі УПЛ житомирське "Полісся" перемогло столичне "Динамо". Гра завершилась з рахунком 3:2, передає Журнал Житомира.

У матчі першими забили кияни. На 4-й хвилині відзначився Буяльський. Полісяни швидко зрівняли рахунок. На 15-й хвилині дальнім ударом забив Борис Крушинський.

В другому таймі "Полісся" знову швидко пропустило. З пенальті забив капітан киян Віталій Буяльський.

На 57-й хвилині "Полісся" залишилось в 10-х. Однак навіть в меншості житомиряни переломили хід поєдинку. На 64-й хвилині рахунок зрівняв Будківський, а вперед вивів "Полісся" гол Артема Козака.

Під кінець матчу команди вже грали в рівних складах. Червону картку в складі "Динамо" отримав Караваєв.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Полісся" з рахунком 3:2.

Зароблені 3 очки дозволили житомирському клубу очолити турнірну таблицю Української прем'єр-ліги.