10 жовтня, 2024
  • «Полісся» на останніх секундах матчу виривало яскраву перемогу над «Оболонню»

«Полісся» на останніх секундах матчу виривало яскраву перемогу над «Оболонню»

• 2 вересня, 2023 20:44

У матчі шостого туру чемпіонату України сезону 2023/24 2 вересня «Полісся» обіграло «Оболонь». Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь команди Юрія Калітвінцева.

Голами за «Полісся» відзначились: Василь Грицук та Артем Козак.

Гра проходила в Житомирі на стадіоні "Центральний" і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Все в цій грі йшло до нульової нічиєї, проте в компенсований до другого тайму час "Полісся" отримало право пробити пенальті, який реалізував Грицук. На 90+9-й хвилині футболісти житомирського клубу забили другий м'яч у ворота суперника - відзначився Козак.

Житомирський клуб "Полісся" набрав 12 очок за 6 турів і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України.

У наступному турі УПЛ "Полісся" зустрінеться з одеським "Чорноморцем".