• Ідеальний початок в УПЛ: «Полісся» перемогло діючого чемпіона

Ідеальний початок в УПЛ: «Полісся» перемогло діючого чемпіона

• 12 серпня, 2024 8:55

У другому турі української Прем'єр-ліги з футболу житомирське «Полісся»  зустрілось з донецьким «Шахтарем.

Поєдинок відбувся у Київській області на стадіоні «Лівий берег». Чемпіони України несподівано програли з рахунком 0:1.

Єдиний гол «Полісся» забило на 35-й хвилині, коли Чоботенко ударом головою завершив подачу з кутового.

Хороший тайм Полісся

Комана Імада Ашура мала реабілітуватись за виліт з єврокубків від словенської Олімпії. Ккоуч все одно оголосив, що із Шахтарем влаштовуватиме тільки перемога.

«Вовки» дійсно завелись. Вже на 2-й хвилині Кушніренко прибіг у зону завершення перед карним майданчиком і пробив з відскоку. М'яч пройшов у метрі від лівої стійки. На 13-й же хвилині Матвієнко та Різник ледь не привезли пенальті.

На 35-й хвилині «Полісся» забило гол – Назаренко виконав подачу з кутового, а Чоботенко протиснув Бондаренка й замкнув головою. 0:1!

Після цього «Шахтар» продовжував тримати контроль над м'ячем, однак динаміки гірникам бракувало. Житомиряни вміло збивали її єдиноборствами та фолами, демонструючи високу інтенсивність і надійну організацію в обороні. Реально розгойдати блок Імада Ашура не вдавалося, а на 60-й хвилині темп збила ще й повітряна тривога.