• Головна
  • Спорт
  • Футболісти з Житомирщини допомогли збірній вийти в півфінал Євро U-21 і на Олімпіаду

• 3 липня, 2023 9:50

2 липня відбувся поєдинок 1/4 фіналу молодіжного Євро-2023, в якому збірна України протистояла Франції.

Футболісти збірної Франції першими вийшли вперед — на 19-й хвилині гол забив Раян Шеркі.

На 32-й хвилині наша молодіжка зрівняла рахунок. Георгій Судаков реалізував пенальті. А під кінець тайму вже збірна України вийшла вперед: на 44-й хвилині Георгій Судаков оформив дубль, забивши після геніальної передачі Михайла Мудрика.

На 85-й хвилині гри Артем Бондаренко в яскравому проході забив третій м'яч, встановивши фінальний рахунок на табло — 1:3.

В матчі взяли участь двоє футболістів з Житомирської області. В стартовому складі грав Олексій Кащук зі Звягеля, а на заміну вийшов житомирянин Данило Сікан.

Перемога дала можливість нашій команді вперше в історії зіграти у футбольній частині Олімпійських ігор.

В 1/2 фіналу наші футболісти зіграють з Іспанією. Матч відбудеться 5 липня.