7 травня, 2024
  • Футболіст з Житомирщини відзначився потужним голом в чемпіонаті Італії

Футболіст з Житомирщини відзначився потужним голом в чемпіонаті Італії

• 12 лютого, 2024 11:16

Півзахисник «Дженоа» з Житомирщини Руслан Маліновський відзначився своїм третім голом у сезоні італійської Серії А. Команда українця вдома поступилася «Атланті» — 1:4.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Українець Руслан Маліновський від початку сезону забив два голи в листопаді та грудні 2023 року — у ворота «Фрозіноне» та «Емполі».

Футболіст національної збірної також має асист у поєдинку 10-го туру Серії А проти «Салернітани».

«На матч зі своєю колишньою командою "Аталантою" Маліновський вийшов у стартовому складі господарів — шосте поспіль у змаганнях елітного італійського дивізіону», — зазначають кореспонденти Суспільного.

Перший удар Руслан Маліновський здійснив через пів години ігрового часу: виконував штрафний, але м'яч пішов повз ворота. В компенсований час першого тайму українець вдруге не поцілив у площину.

На початку ж другого тайму, за рахунку 1:0, Маліновський зміг відновити паритет у змаганні.

Житомирянин обігрався з партнером Міланом Баделем і здійснив потужний удар на підступах до карної зони.

Маліновський лишався на полі до фінального свистка. Хавбек 80 разів зустрічався із м'ячем та віддав 51 прицільну передачу, а також заблокував один удар від суперника.

Проте, «Дженоа» програв 1:4 після восьми матчів без поразок.