11 жовтня, 2024
  • Дві срібні медалі здобули спортсмени зі Звягеля на Міжнародному турнірі з таеквон-до «Eagles Cup»

• 11 жовтня, 2024 19:04

5-6 жовтня в угорському місті Монор відбувся щорічний Міжнародний турнір з таеквон-до «Eagles Cup», який зібрав 570 учасників з семи країн Європи. Українська збірна продемонструвала чудовий результат, здобувши перше командне місце.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Серед учасників турніру були четверо таеквондистів із міста Звягель, двоє з яких вибороли срібні нагороди. Тимур Нечипорук, виступаючи у категорії спарингів (-60 кг, 12-14 років), здобув срібло.  Також срібну медаль виборола Софія Волощук, змагаючись у категорії (-48 кг, 12-14 років). Окрім цього, Софія посіла четверте місце в тесті сили серед 36 учасниць.

Ще двоє звягельських спортсменів, Олег Подейко та Катерина Лукашева, показали достойний рівень, вийшовши до півфіналів змагань, але, на жаль, поступилися своїм суперникам у вирішальних боях.