• Головна
  • Спорт
  • Артем Алексеєнко з Житомирщини здобув срібну медаль на Чемпіонаті Європи з карате

• 12 лютого, 2024 15:05

Каратист із Житомирської області здобув срібну медаль на чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді у Тбілісі.

Про це повідомляє Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

У змаганнях у столиці Грузії, які пройшли 9-11 лютого у спорткомплексі New Sports Palace, взяли участь 1160 каратистів із 49 країн Європи. Артем Алексеєнко зі Звягеля виборов срібну медаль.

«Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту з гордістю вітає вихованця дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П. Єрмакова Артема Алексеєнка та тренера Вадима Рибачка з успіхом на чемпіонаті Європи з карате. Артем — віце-чемпіон Європи! Віват! Браво!» — йдеться у повідомленні.

Артем став срібним призером серед юніорів у ваговій категорії понад 76 кілограмів.

Україну представляли 38 атлетів із різних куточків держави. Здобуток української збірної — 10 нагород: 3 золоті, 4 срібні, 3 бронзові медалі. Такий показник приніс Україні п'яте місце у загальнокомандному заліку.